SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünlerimizle ilgili sıkça sorulan sorular ve cevaplarına bu sayfadan erişebilirsiniz.

Sadece parayla mı çay veriyor?

SwarTea IoTea ve SwarTea Daily Ekranlı modellerimizde; coin box (para kutusu), yaka kartı, yemek kartı gibi NFC kartlar, kredi kartı ve BKM Ekpress gibi birçok ödeme seçeneği ile entegreli çalışabilmesinin yanı sıra, ücretsiz kullanım olarak bedelsiz çay tedariki de sağlamaktadır.

Suyunu biz mi dolduruyoruz?

SwarTea IoTea modelimizde çay demlemek için su aktarımını manuel (elle) yapabileceğiniz gibi damacanadan ya da şebeke sisteminden otomatik su çekme talimatını da verebilirsiniz. Diğer modellerimizde manuel (elle) su dolumu yapılmaktadır.

Temizliğini nasıl yapacağız?

Dünyada tek olan çıkarılabilir dem haznesi teknolojisi sayesinde, isterseniz her gün çıkarıp yıkayabilirsiniz.

Demlenen çay ne kadar taze kalıyor?

Patentli asansör sistemi sayesinde, demleme işlemi tamamlandıktan sonra posa demden ayrılır ve bu şekilde 6 saate kadar çay ilk demlendiği andaki tazeliğini korur.

Diğer çay otomatlarından yada makinalarından farkı ne?

SwarTea IoTea; vending otomat mantığından çok, geleneksel demleme çay kültürünü günümüz teknolojisi ile her yerde ve her an yaşatabilmeyi hedefler. Bu sebeple sıkıştırılmış toz ünitelerinde çeşit sunmak yerine, dem haznesinde dökme çay demlemeyi tercih eder. Bu sebeple IoTea otomattan çok, akıllı demlik kurgusuna yatkındır.

Maliyet olarak nasıl bir avantaj sağlıyor?

Standart yöntemlerle demlediğiniz çaylar 1.5 – 2 saat sonra bayatladığı için ortalama %35’lik kısmı içilmeden dökülür. Bu da gün içerisinde daha fazla demleme yapmanıza neden olur. IoTea’nin tazeliği uzun süre koruması sayesinde çay israfını önler ve maliyetini %50’lere varan oranda düşürürsünüz.

Ekran da hep aynı reklam videosu mu dönüyor?

Hayır! Ekrandaki reklam alanı kendi kurumsal videolarınız ve logonuz ile entegre olur. Bu sayede kendi reklamınızı yayınlar, kampanyanızı duyurur ve özel gün mesajları ile kullanıcılarınızla iletişim kurmuş olursunuz.

Hangi yöntemle çay alıyoruz?

Cihaz ekranından direk alım yapabildiğiniz gibi; cep telefonu, tablet, bilgisayar ve masa telefonlarınızdan sipariş vererek de çayınızı tedarik edebiliyorsunuz.

SwarTea IoTea cihazın yönetilebilir olmasının avantajı nedir?

Yönetilebilirliği sayesinde IoTea’den gün içerisinde ne kadar çay alındığını görebilir, uyarı sensörleri ile kalan çay miktarını , kazan sıcaklığını görebilirsiniz. Ayrıca bardak seçenekleri, dem miktarı, demleme süresi ve tekniğini hatta demleme zamanını uzaktan yönetebilirsiniz.

Otomatların rengini seçebiliyormuyuz?

Siyah, kırmızı, mavi standart renklerin yanı sıra, firmanızın logo ve renklerine göre de tasarım yapılabilir.

Her marka çay kullanılabiliyor mu?

Her marka çayı kullanabilirsiniz. İstediğiniz kanaldan tedarik edebilirsiniz.

Demleme zamanını nasıl organize ediyoruz?

Yönetim ekranından kullanım ve kalan miktarlarını gözlemleyerek zamanlama yapabileceğiniz gibi; önceden alarm kurulumu ile istediğiniz zamana demleme özelliğini kullanabilirsiniz.

Çay otomatları arızalanırsa ne olacak?

Bu gibi durumlarda teknik ekibimiz, yazılımsal bir hata varsa uzaktan erişip düzeltir, eğer mekanik bir hata varsa cihazınızı alır ve durum tespit edilene kadar yerine başka bir cihaz bırakır. Ardından arıza nedeni tespit edilip onarım gerçekleştiğinde kendi cihazınız tekrar kurulur.

Data verilerini istediğimiz zaman ve şekilde raporlaya biliyor muyuz?

Standart uygulamada sistem size yönetim panelini açar ve grafiksel olarak data listesini istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Ekstra bir talep doğrultusunda raporlamayı biz de yapabiliyoruz.

Bardak seçenekleri standart mı?

Çoğu özellikte olduğu gibi bardak seçimi de opsiyoneldir. Seçenek sayısını azaltabilir, arttırabilir ve istediğiniz hacimce değiştirebilirsiniz. Hatta standart dem miktarını organize ederek seçenekleri organize edebilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELENLER